Команда Enactus УІПА взяла участь у ІІ тренінговому дні Enactus Ukraine

Студенти команди Enactus УІПА 6 квітня взяли участь у другому тренінговому дні Enactus Ukraine, що відбувся у м. Києві в головному офісі компанії SoftServe. Тренінг зібрав студентів команд Enactus з різних ВНЗ Україна та цікавих спікерів.

Першим спікером була Ірина Прокоф'єва – програмна менеджерка Culture Bridges та Co-Founder в Make Me Better. Ірина розповіла нам про лідерів майбутнього: які навички повинен мати лідер та інгрідієнти лідерства.

Другим спікером був Костянтин Гладков – Senior Experience Designer в компанії SoftServe, консультант Міністерства освіти і науки України. Костянтин ознайомив та показав на практиці дизайн мислення, а саме : направленість мислення, рівні Ділца , зміст етапів Design Sprint.

Наступним спікером була Ольга Безшерстна – сommunication manager в рекламному холдингу TWIGA Ukriane, бізнес-тренер в MBA Kids. Оля поділилася власним досвідом з просування та позиціонування проекту, розповіла як зробити портрет ЦА та на практиці закріпила надану нам інформацію.

Останнім спікером була Аліна Бочарнікова – стратег та аналітик соціальних змін, консультант з питань соціального підприємництва ГО «Громадський Хаб». Аліна розповіла , що таке соціальне підприємництво, його критерії, ознайомила з відомими соціальними проектами, що включає в себе розробка бізнес моделі, соціальні складові бізнес моделі.

«Насичений тренінгів день у м. Києві, цікаві спікери, багато корисної інформації, що допоможе покращити проекти та може стати у нагоді в подальшому житті» – ось враження учасниць команди Enactus UEPA Єлизавети Кравцової та Єлизавети Лотоцької.