Вітаємо лауреата Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Енергетичне машинобудування»

Вітаємо Турченко Владислава, студента 3 курсу факультету Енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизацій технологічних процесів та його наукового керівника - к.т.н., доц. кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Фурсову Т.М. з отриманням диплому 3 ступеня у ІІ турі Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Енергетичне машинобудування», що проходив 23-25 квітня в Національному Технічному Університеті «Харківський політехнічний інститут».