Вітаємо переможницю та лауреатів ХІІ Регіонального конкурсу студентських наукових робіт

Вітаємо студентів Української інженерно-педагогічної академії, які зайняли усі призові місця на ХІІ Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

Вітаємо студентів Української інженерно-педагогічної академії, які на ХІІ Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук посіли:

І місце за напрямом «Гуманітарні науки» – Щербунова Юлія, гр. ДМП-Пс14-2. Науковий керівник – асистент кафедри практичної психології Зайцева Ольга Олександрівна.

ІІ місце за напрямом «Гуманітарні науки» – Семенова Світлана, гр. ДТ-ПОД15. Науковий керівник – професор кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Малихіна Яна Анатоліївна.

ІІІ місце за напрямом «Гуманітарні науки» – Тонковид Анастасія, гр. ДМП-Пс17мг. Науковий керівник – доцент кафедри практичної психології Колчигіна Анна Валеріївна.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!