Студенти УІПА можуть позмагатись за грант на навчання

Студенти УІПА можуть позмагатись за грант на навчання в межах V конкурсу для здобувачів вищої освіти соціального проєкту «Scholarship в Україні».

Призовий фонд V конкурсу складає 63 000 грн. Гранти можуть бути використані на:

− сплату навчання;

− сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.

Участь у конкурсі може взяти будь-який студент 2-5 курсів (в т.ч. і магістри), не зважаючи на фаховий напрямок навчання.

Троє переможців отримають грант на навчання у розмірі 15 000 грн., а студенти, які займуть 2ге та 3тє місця, теж отримають заохочувальні грошові призи.

Конкурсантам необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем організаторами та надіслати на поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

«Бізнес ідеї і стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?»

«Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні і світі»

«Важливість малого і середнього бізнесу для економічного зростання малих і середніх міст України»

Готові роботи приймаються до 17 травня.