Онлайн-зустріч кураторів зі студентами кафедри практичної психології. Тема: «Значущість професії»

Відбулась онлайн-зустріч кураторів кафедри практичної психології канд.психол.наук Кучеренко Наталії Сергіївни та канд.психол.наук Білоцерківської Юлії Олександрівни зі студентами спеціальності «Професійна освіта. Дизайн. Психологія дизайну та іміджу» та «Психологія іміджу». На зустріч була запрошена Fashion-фотограф, яка поділилася досвідом, підкреслила значущість професії студентів даного напрямку та відповіла на запитання студентів.

Говорили про те:

− що завдяки створенню ореола привабливості людина стає більш соціально затребуваною;

− як важливо допомогти людині усвідомити свою індивідуальну непересічність і привабливість в процесі створення образу для фотосесії, що підкріплюється комфортним спілкуванням в процесі роботи з візажистом і фотографом;

− як підвищується настрій і самооцінка у клієнта після подібної вдалої роботи;

− як допомогти впоратися клиенту з хвилюванням та тревогою під час створення образу і фотографування;

− що правильно підібраний імідж і макіяж дозволяють привернути до себе позитивну увагу і встановити відносини.