За результатами конкурсу 2020 УІПА отримала 6 нових проєктів Еразмус+ КА107: Міжнародна кредитна мобільність (ICM)

Вітаємо студентів, викладачів та адміністративний персонал Української інженерно-педагогічної академії з новими можливостями міжнародної академічної мобільності, які отримані завдяки новим проєктам ERASMUS+ International Credit Mobility, що відібрані за результатами конкурсу 2020 року до фінансування за участю УІПА.

Академія буде реалізовувати свої проєкти з:

1.

Technical University Gabrovo

Болгарія

2.

Uniwersytet Rzeszowski

3.

Univerzita Konstantina Filozofa v Nitre

Словаччина

4.

Panstwowa Wyzsza Szkola Zawodowa w Nysie

5.

Universitatea Dunarea De Jos Din Galati

Румунія

6.

Wyzsza Szkola Przedsiebiorczosci i Administracji w Lublinie

Польща

Дякуємо нашим європейським партнерам за підтримку.

Студенти, викладачі та адміністративний персонал УІПА, закликаємо вас готуватися до міжнародної академічної мобільності, навчання та викладання в європейських університетах!

Уважно слідкуйте за нашими новинами. Внутрішні конкурси та отримання персональних грантів на ICM будуть оголошені вже незабаром.