Керівництво та студентки факультету ЕЕТАЕП взяли участь в онлайн-хакатоні

Декан та студентки факультету енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів взяли участь у триденному онлайн-хакатоні для студенток на тему: «Як зацікавити дівчат енергетикою», який проходив 24-26 лютого.

Мета хакатону: підвищити рівень знань дівчат про гендерну рівність та навчити їх дизайн-мисленню, щоб розробити командні проєкти на тему заохочення дівчаток до енергетичних спеціальностей. Організатори заходу: Дівчата STEM, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» и USAID Проєкт енергетичної безпеки.

У перший день (24 лютого) Наталія Атоненко виступила з вітальним словом в поєднанні з міні-панельною дискусією.

Студентки факультету (Злата Оберемок, Альона Київсар, Ангелина Казмірчук) гідно представили себе при формуванні команд для марафону.

У хакатоні брали участь здобувачі різних рівнів освіти, починаючи від молодшого спеціаліста і закінчуючи магістром.