Студенти-психологи відвідали тренінг на тему роботи з роздратуванням та агресією

Студенти-психологи групи ДМП-ПС21мг разом з доцентом кафедри практичної психології Анною Валеріївною Колчигіною та аспірантом кафедри практичної психології Софією Михайлівною Соколовою відвідали презентацію програми по роботі з дітьми, підлітками, батьками в інтегративному внутрішньопсихічному, міжперсональному підході. Презентація була представлена тренінгом по роботі з роздратуванням, злістю, агресією, образою.

Тренінг проходив в легкій, невимушеній обстановці на природі, серед учасників тренінгу були провідні психологи м. Харкова. Тренінг проводила Алла Миколаївна Павленко – провідний психолог, дитячий психотерапевт, сертифікований австрійським інститутом ОКids (Aвстрія, Відень) сертифікований арт-терапевт, МАК, сімейний психолог.