Зустріч студентства академії з представницею УПП в Харківській області

Для студентства академії 14 вересня було проведено просвітницько-інформаційний захід на тему попередження правопорушень серед молоді, а також правил дорожнього руху.

Мета бесіди: покращення правової обізнаності студентів, аналіз понять прав та норм поведінки, надання слухачам інформації щодо видів злочинів та покарань за них, акцентування на важливості дотримання правил дорожнього руху та наголошення на необхідності користування засобами пасивної безпеки, світлоповертаючими елементами, інформування про особливості провадженнь у справах стосовно неповнолітніх. Під час зустрічі та спілкування зі студентством УІПА було наголошено на важливості дотримання законів України.

Захід провела старший лейтенант поліції Удовиченко Катерина Ігорівна, інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Харківській області.