Ніч науки 2021 в УІПА

В Українській інженерно-педагогічній академії 18 вересня пройшов вже традиційний для міста, захоплюючий і цікавий, захід «Ніч науки», коли діти, школярі та дорослі мали змогу поринути у світ науки, стати учасниками експериментів та наукових інтерактивів.

Цього року на локації ночі науки в академії були представлені: експерименти із застосуванням лабораторно-демонстраційного стенду, який було зібрано силами наших викладачів та студентів, призначеного для демонстрації та практичної реалізації енергозбереження, застосування нетрадиційних джерел енергії, цифрова мистецька виставка «GENERATIVE ART», хімічні досліди та дегустація замороженого соку, інтерактивно-пізнавальна програма від психологів, ознайомлення з тривимірними технологіями та парк педагогічних технологій.

Особливою, та найбільш захоплюючою, локацією цього року стала можливість поринути у світ середньовіччя – взяти участь у лицарських поєдинках, побачити історичні костюми тієї епохи.