Першокурсники УІПА відзначили День здоров’я

На стадіоні Української інженерно-педагогічної академії 21 вересня відбулося свято «День здоров'я» для першокурсників.

Студенти брали участь у змаганнях з волейболу, футболу, перетягування канату, легкоатлетичних естафетах.

За високі спортивні досягнення були нагороджені кращі спортсмени академії: Хаммад Ая – чемпіонка Європи з регбі та Гончарова Юлія – чемпіонка України з легкої атлетики.

Були нагороджені переможці та призери Спартакіади 2020/2021 н.р. серед факультетів академії. Призові місці розподілились таким чином:

І місце – факультет міжнародних освітніх програм;

ІІ місце – факультет енергетики, енергозберігаючих технологій та автоматизації енергетичних процесів;

ІІІ місце – технологічний факультет.

За традицією, спортивне свято закінчилось польовою кашею та теплим чаєм з пиріжками.