Конференції студентства УІПА з партнером Асоціацію UCM Italy щодо проходження літніх практик

Продовжується плідна співпраця академії та її партнерів. Так, 4 та 6 травня відбулися конференції представників Асоціації UCM Italy зі здобувачами освіти кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну та кафедри ресторанного, готельного та туристичного бізнесу, зацікавлених у проходженні цьогоріч практики у містах на півдні Італії.

Представники Асоціації відповіли на запитання здобувачів вищої освіти. Наразі формуються групи для останнього виїзду на практику у 2022 році.

Нагадаємо, що всі зацікавлені в проходженні цих практики заздалегідь почали підготовку з представниками UCM – проходили майстер-класи та безкоштовно вивчали італійську мову з викладачами Асоціації.