Вітаємо з отриманням диплому бакалавра випускників кафедри маркетингу та торговельного підприємництва

Вітаємо випускників денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи МС-18 та МР-18!

14 та 15 червня здобувачі денної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи МС-18 та МР-18 успішно склали кваліфікаційний екзамен зі встановлення відповідності рівня освітньої підготовки кадрів зі спеціальностей 075 «Маркетинг» освітньо-професійної програми «Маркетинг» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітньо-професійної програма «Митна справа».

Шановні випускники, вітаємо з таким важливим кроком у вашому житті! Бажаємо дотримуватися курсу щастя й удачі, прагнути до своєї заповітної мрії та завжди вірити в себе! Ніколи не забувайте про своїх викладачів та рідну академію, які вам відкрили двері у доросле життя!

З любов’ю та повагою, колектив кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Навчально-наукового Харківського торговельно-економічного інституту та ваша Українська інженерно-педагогічна академія!