Представники УІПА взяли участь в обговоренні освітніх програм за профілем підготовки спеціалістів галузі легкої промисловості

Обговорення освітніх програм спеціальностей 182 Технології легкої промисловості та 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) відбулося 20 червня на базі Хмельницького національного університету.

В обговоренні взяли участь: представник кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Української інженерно-педагогічної академії д.т.н., проф. Микола Рябчиков, завідувачка кафедри конструювання і технології швейних виробів, д.т.н., проф. Алла Славінська, завідувачка кафедри дизайну, в.о. ректора Херсонського національного технічного університету, д.т.н., проф. Олена Чепелюк, гаранти освітніх програм проф. Микола Кущевський та проф. Оксана Домбровська.