Зустріч здобувачів освіти кафедри ХТЛПД УІПА із стейкхолдером

На кафедрі харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Української інженерно-педагогічної академії відбулась зустріч викладачів та здобувачів освіти із стейкхолдером в онлайн-режимі.

Під час зустрічі викладач 1 категорії Київського обласного вищого професійного училища харчових технологій та ресторанного сервісу Міщенко Андрій Олександрович:

− поділився досвідом та ознайомив здобувачів освіти з умовами праці у сфері професійно-технічної освіти;

− звернув увагу на необхідність формування загальних та фахових компетентностей, потрібних для підготовки майбутніх фахівців;

− розглянув питання працевлаштування випускників, перспектив їх подальшого кар’єрного зростання та необхідності вибору індивідуальної траєкторії розвитку.

Також із стейкхолдером було обговорено освітньо-професійну програму 015 «Професійна освіта (Харчові технології)», висловлено думки щодо удосконалення якості підготовки майбутніх фахівців, формуванню сучасних гнучких навичок Soft Skills, які знадобляться у професійній діяльності здобувачу освіти.

Зустріч виявилась цікавою та стала корисною для студентів, викладачів та стейкхолдеру.

Дякуємо Міщенко Андрію Олександровичу за змістовну професійну зустріч!