Кафедра фізичного виховання УІПА провела спортивну вікторину

Кафедра фізичного виховання Української інженерно-педагогічної академії 23 березня провела спортивну інтелектуальну вікторину «Знавці баскетболу». Окрім здобувачів факультетів та інституту УІПА, у вікторині вперше взяли участь здобувачі Навчально-науково професійно-педагогічного інституту (ННППІБ, м. Бахмут).

Вікторина проходила у дружній, теплій атмосфері, а учасники з ентузіазмом обговорювали та відповідали на поставлені запитання. Команди продемонстрували свої знання та обізнаність у питаннях стосовно історії баскетболу, правил гри, видатних баскетболістів та сучасного світового й українського баскетболу.

До останнього моменту було невідомо, хто отримає перемогу, команди набирали очки майже рівномірно. І все ж таки, за підсумками спортивної боротьби, місця серед інститутів та факультетів розподілились наступним чином:

- І місце виборола команда факультету інноваційних технологій, набравши 39 очок (капітан команди Рябоконь Валентин, гр. ДІТ-ПОМ22);

- ІІ місце посіла команда Навчально-наукового інституту педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих, набравши 33 очки (капітан команди Сівеєва Дар’я гр. ДМП-КТР22);

- ІІІ місце зайняла команда Навчально-науково професійно-педагогічного інституту (ННППІБ, м. Бахмут), набравши 32 очка (капітан команди Орлов Олександр гр. БД21);

- ІV місце посіла команда факультету енергетики і автоматизації, набравши 19 очків (капітан команди Лосенко Євген гр. ДЕА-Е21).