Літнє стажування в IDC Europe

Літня програма стажування в IDC Europe надає можливість студентам УІПА познайомитися зі світом бізнесу, з'ясувати, що надихає і куди це може привести, допоможе зробити вдалий старт у кар'єрі. Учасники зможуть перейняти досвід колег і познайомитися з представниками різних індустрій, що допоможе зробити плавний перехід від студента до професіонала.

Кожне стажування має різну тему, тому робота, яка будете виконуватися, залежить від проекту, який обирається:

«European Services Spending Drivers» – Лондон;

«Retail Digital Transformation in Europe 2018» – Мілан або Лондон;

«Evolution of Channel Ecosystem in Spain» – Мадрид;

«European Data Project on Security» (2 seats) – Лондон або Прага;

«European Data Project on PC» – Лондон;

«Implementation of Analytics for HR» – Мілан або Лондон;

«Channels Project - Best Practice Partner Engagement 2.02 – Лондон;

«Blockchain Real Case Studies» – Мілан або Лондон;

«IDC Firmographics enhancements Paneurope» – Мілан-Прага.

«Build the base for a« spending per employee and company »model» – Франкфурт або Мюнхен або Мілан.

Організатори надають щомісячну стипендію 500 фунтів стерлінгів.

Дедлайн: 1 червня.

Вимоги до кандидатів:

• приймаються заявки від студентів, які вже закінчили мінімум 3 курсу навчання на програмі бакалаврату;
  • студенти можуть вивчати: управління бізнесом, аналіз даних, інформатику, інформаційні системи або економіку;
  • креативність, цікавість і жага розвитку;
  • орієнтованість на задоволення потреб клієнта і готовність до роботи в комерційній організації;
  • інтерес розвитком технологій;
  • відмінна успішність;
  • відмінне володіння англійською мовою.

Заявка на участь

Подробиці на сайті