Триває конкурс на навчальні візити для студентства УІПА до польських вишів

Триває конкурс на навчальні візити для студентства УІПА до польських вишів.

Дедлайн подачі заявок: 30 червня.

Study Tours to Poland (STP) – це програма Польсько-американського фонду свободи, яку реалізує Фонд «Лідери змін» у співпраці з Фондом «Боруссія». В рамках Програми організовуються навчальні візити до Польщі для зацікавлених осіб. Пропозиція Програми спрямована до студентів та професіоналів різних галузей і спеціальностей.

Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. Дуже важливим акцентом Програми є знайомство з неурядовим сектором та різними формами громадянської активності. Також – це передача польського досвіду побудови та функціонування інститутів держави, громадянського суспільства, вільної ринкової економіки та європейської інтеграції.

Детальніше про умови конкурсу читайте за посиланням