Постдокторські дослідження в університеті Princeton University

Принстонский університет пропонує науковцям УІПА поборотись за одну з 5-ти стипендій на проведення постдокторських досліджень.

Стипендія виплачується протягом 3-х років і становить 91 000 $.

Дедлайн подачі заявок: 6 серпня.

У кожного стипендіата буде робоче місце, персональний комп'ютер і дослідницький рахунок – 5000 $ в рік, доступ до університетських грантів і ресурсів, буде оплачений авіа-переліт і проживання.

Ступінь PhD має бути отриманий в період з 1 січня 2018 по 6 серпня 2019 (якщо захист дисертації призначена після 6 серпня 2019, але має відбутися до 15 червня 2020 року, кандидат може подавати заявку на стипендію).

Для отримання стипендії необхідно надати такі документи:

- супровідний лист;

- CV;

- анотація дисертації;

- приклади робіт (одна глава дисертації або опублікована стаття, що має відношення до теми дисертації);

- пропозиція дослідження;

- пропозиція 2-х курсів (які 2 курсу було б стипендіатам цікаво викладати в Прінстонському університеті);

- лист, що підтверджує виконання всіх вимог і отримання ступеня PhD або лист, що показує прогрес в отриманні ступеня PhD;

- імена та адресу електронної пошти 3-х рекомендувачів.

Докладніше за посиланням