Спільноту УІПА запрошують на IV Міжнародну науково-практичну конференцію з можливістю проходження науково-педагогічного стажування

Спільноту УІПА запрошують долучитись до роботи IV Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність», яка проходитиме 26-30 листопада у м. Новий Сонч, Польща.

Секції

• Актуальні проблеми соціальних наук (економічні науки, психологія і соціологія, політологія).
  • Перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках (педагогіка, історія, філософія, культурологія, філологія).
  • Пріоритети прикладних наукових досліджень (інформаційні технології, медицина, інженерія, архітектура та будівництво, аграрні науки).

Вартість участі у конференції: 80 євро.

Для студентів очна участь у конференції безкоштовна.

ІНФОЛИСТ Конференція

СТАЖУВАННЯ

Бажаючі мають можливість пройти науково-педагогічне стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University» (180 годин) 29 жовтня-29 листопада.

Вартість проходження стажування: 150 євро.

Деталі щодо стажування за посиланням

ІНФОЛИСТ Стажування

Термін подання заявок на обидва заходи: до 15 жовтня.