Уряд КНР виділив 45 стипендій на навчання або стажування для студентів УІПА

 

Студенти Української інженерно-педагогічної академії можуть пройти навчання або стажування у вишах Китаю.

Пропозиція орієнтована на навчання за такими рівнями: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Усього виділено 45 стипендій.

Подати заявку можна до: 27 грудня.

 

Перелік необхідних документів для подачі:

 1. Заповнена анкета (оригінал)
 2. Заповнена аплікаційна форма за посиланням 
 3. Заповнена аплікаційна форма (китайською або англійською мовами)  Після заповнення потрібно роздрукувати цю анкету, має бути один оригінал анкети з фото та підписом та дві копії цієї анкети. В анкеті має бути зазначений Agency number – 8041.

Інструкція до заповнення заявки 

 1. Копія сторінки паспорта. Кандидат подає чітко відскановану копію свого паспорта, термін дії якого спливає не пізніше 01 березня 2021 р. Якщо дійсний паспорт не відповідає даній вимозі, кандидату необхідно надати документи на отримання нового паспорта до подання заяви. Кандидати, які не можуть подати документи на отримання паспортів перед тим моментом подачі своїх заявок з об’єктивних причин, з дозволу направляючої сторони, можуть надіслати скановану копію посвідчень особи або офіційні документи, що містять на англійській мові прізвище, ім’я, стать, національність, дата народження та іншу інформацію.
 2. Оригінали документів про останню освіту. Документи необхідно подати у нотаріально завіреному форматі, перекладені на китайську або англійську мову (оригінали нотаріально завірених копій і 2 копії з оригіналів нотаріально завірених копій).
 3. Студенти, що навчаються, мають подати довідку про підтвердження статусу студента від свого закладу освіти та академічну довідку (виписка з залікової книжки) (учні закладів середньої освіти подають виписку з балами за останнє півріччя) (китайською або англійською мовами) (оригінал і 2 копії).
 4. Орієнтовний план навчання (Study Plan, вказавши, що саме і чому кандидат бажає вивчати) англійською або китайською мовами (якщо навчальний план подається китайською мовою, то потрібно додати переклад англійською або українською мовою) (оригінал і копія).
 5. Два рекомендаційні листи англійською або китайською мовою, підготовлені професором або доцентом (у разі подання китайською мовою треба зробити переклад англійською або українською мовою) (два оригінали та дві копії).
 6. 9. Мотиваційний лист англійською або українською мовою (оригінал і копія).
 7. Фотокопії медичної довідки для іноземців (Foreign Physical Examination Form) та результати аналізу на СНІД. Усі поля у формі мають бути обов’язково заповнені (англійською або китайською). Неповні форми, без підпису лікаря та офіційної печатки лікарні є недійсними (дві копії, оригінал залишається в апліканта для подачі в китайські університети).
 8. Апліканти, які мають листи про попереднє зарахування від китайських університетів, мають додати їх до пакету документів (для цього апліканти мають зв’язатися з офісом іноземних студентів китайського університету, який приймає на навчання за стипендіями, та отримати лист про попереднє зарахування).
 9. Апліканти, які мають сертифікат про знання китайської мови HSK Certificate, мають додати його до пакету документів (дві копії, оригінал залишається у апліканта).

Усі документи потрібно надсилати у двох форматах – електронному та паперовому.

 

Докладніше про конкурс на сайтах:

Посилання 1

Посилання 2

 

та в Інформаційному бюлетені