Студентів, аспірантів та викладачів УІПА запрошують на навчання або стажування до вишів Словаччини

 

Студентів, аспірантів та викладачів Української інженерно-педагогічної академії запрошують на навчання або стажування до закладів вищої освіти Словацької Республіки.

У 2020-2021 навчальному році приймуть:

- до 5 студентів на часткове навчання терміном до 10 місяців;

- до 3 студентів 5 курсу за спеціальністю «Словацька мова» терміном до 5 місяців;

- до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників) із загальним терміном перебування до 10 місяців;

- 5 осіб на літню школу з вивчення словацької мови та культури (Stadia Academeca Slovaca).

Учасники зможуть безкоштовно навчатися, отримувати стипендію у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів, а також проживати у гуртожитках. За потреби складником навчання буде мовна підготовка.

Заявки прийматимуться до: 10 квітня.

 

Міністерство освіти і науки України приймає заявки (заповнену аплікаційну форму та інші документи) в електронному та паперовому форматах у 2-х примірниках.

Поштова адреса: пр. Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Міністерство освіти і науки України

Головне управління міжнародного співробітництва

 

В електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2020».

 

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці анкети-заяви, яка є за посиланням , де також розміщена докладна інформація про умови участі у стипендійній програмі.