Т.в.о. завідувачки кафедри практичної психології ННІ «УІПА» виступила як запрошений тренер тренінгу щодо профілактики емоційного та професійного вигорання

Т.в.о. завідувачки кафедри практичної психології ННІ «Українська інженерно-педагогічна академія» ХНУ ім. В.Н. Каразіна к.психол.н., доц. Наталія КУЧЕРЕНКО 20 вересня у якості запрошеного тренера взяла участь у тренінгу «Профілактика емоційного та професійного вигорання надавачів соціальних послуг».

Метою заходу було:

– оптимізувати професійну та особистісну само ефективність;

– попередити емоційне вигоряння у професійній діяльності соціальних працівників;

– встановити комунікативні кордони;

– підвищити копінгресурсну частину особистості у професійній діяльності.

Пані Наталя провела з учасниками тренінгу вправу «Карусель спілкування», а також тест «Експрес-оцінка вигорання», призначений для діагностики перших симптомів синдрому емоційного вигорання та його розпізнавання.

Учасники заходу були дуже активними та виявили високу цікавість до вправ тренінгу, надавали зворотній зв’язок.

Організатором тренінгу виступав Харківський обласний центр соціальних служб.