Міжнародна мобільність

 Польська сторона запрошує українських студентів та аспірантів на безкоштовне (без виплати стипендій) навчання до вишів Польщі на 2018/2019 навч. р.:

  • до 2 осіб на навчання на ступінь магістра (повний цикл навчання бакалавр + магістр – 5 років);
  • до 10 осіб на часткове/семестрове навчання (бакалаврські програми, другий семестр навч. року);
  • до 3 осіб на навчання (стажування) до аспірантури.

Дедлайн подачі заявок: 31 травня.

 Запрошуємо пройти міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників за темою «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща.

Дати стажування: 20 червня – 11 липня.

Дедлайн подачі заявок: 01 червня.

 Запрошуємо науково-педагогічних співробітників, докторантів, аспірантів та здобувачів пройти науково-педагогічне стажування «Інноваційні технології в освіті» на базі Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach (м. Катовіце, Республіка Польща).

Період стажування: 31 травня – 26 вересня (60 годин – очна участь, 120 годин – дистанційна).

 Уряд Республіки Казахстан оголошує про виділення на 2018-2019 навч. р. 40 стипендій для студентів на навчання в закладах вищої освіти Казахстану: 30 стипендій – бакалаврат, 10 – магістратура.

Заявки приймаються до: 11 травня.

 

 

 Запрошуємо всіх бажаючи долучитись до освітньої програми країнами ЄС та відвідати ряд науково-практичних та навчально методичних семінарів з одночасною можливістю проходження міжнародного стажування.

 

 

 Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритети наукових досліджень – 2018: теоретична та практична цінність», яка проходитиме 26-29 червня, м. Новий Сонч, Польща.

 

 

 Національний Еразмус+ офіс в Україні 19 квітня запрошує представників вищих навчальних закладів, викладачів, науковців, представників Рад молодих вчених, студентських та молодіжних громадських організацій прийняти участь у ERASMUS+ INFODAY.

Інформаційний день складається з 2-ох заходів для різних цільових аудиторій!

 Запрошуємо студентів та випускників взяти участь у конкурсах Fulbright Graduate Student Program. Програма пропонує стипендії на навчання в американських університетах від 1го до 2х років на здобуття ступеня магістра за гуманітарними, соціальними, точними, технічними та природничими галузями.

Дедлайн подання заявок: 16 травня (щороку).

 Зарошуємо бакалаврів, магістрів та аспірантів взяти участь у конкурсі на отримання однієї з 76 стипендій, які виділяє для українських громадян Міністерство освіти Китаю.

Термін подачі заявок: 16 березня.

 

 

 Німецький Федеральний Фонд Охорони Навколишнього Середовища Deutsche Bundesstiftung Umwelt оголошує стипендію на фахову практику у Німеччині.

Сума стипендії: 1 250 євро.

Термін подання заявки: 10 березня.