Міжнародна мобільність

 Німецький Бундестаґ спільно з Берлінським Вільним університетом, Гумбольдт Університетом м. Берлін та Технічним університетом Берліна запрошує в рамках Міжнародної парламентської стипендії на п’ять місяців до Берліна.

Дедлайн - 31 липня 2018 року. 

 

 Українцям пропонують пройти підвищення кваліфікації у ЗВО Сербії

Відповідно до Міжнародної угоди і програми співробітництва у галузі освіти Міністерство освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія схвалило програму підвищення професійної кваліфікації для громадян України. Програма передбачає навчання у вишах терміном до 12 місяців та виплату стипендії у 2018-2019 навчальному році.

Прийом заявок триватиме до 2 серпня 2018 року.

 12 липня 2018 року УІПА уклала угоду про академічну співпрацю та партнерство з Русенським Університетом "Ангел Канчев", Русе, Болгарія.

 

 

 

 Запрошуємо всіх зацікавлених у створенні партнерств та підготовці проектів до другого конкурсу проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 взяти участь у Форумі пошуку партнерів, який відбудеться 25-26 липня у м. Любліні, Польща.

Дедлайн подачі заявок: 17 липня.

 Команда Enactus UEPA взяла участь у Національних змагання Enactus Україна 2018, які традиційно пройшли у м. Києві 6 липня.

Команда гідно представила свій великий проект «Спробуй і ти!».

 

 

 Ліонський університет (Франція) оголошує відкритим конкурс на здобуття стипендії на навчання в магістратурі. Навчання можливе на програмах магістратури М1 (1 рік) і М2 (2 роки).

Сума гранту: 800 € / місяць.

Дедлайн подачі заявок: 15 вересня.

 Відкрито конкурс на отримання повної стипендії в рамках стипендіальної програми ім. Макса Вебера. Це довгострокова постдокторська програма в області соціальних і гуманітарних наук, яка спрямована на розвиток академічних навичок наукових співробітників, і також приділяє достатню кількість часу на дослідження.

Програма проходить в університеті European University Institute в Ф'єзоле, неподалік Флоренції, Італія.

Дедлайн подачі заявок: 18 жовтня.

 Запрошуємо викладачів взяти участь у міжнародному науково-педагогічному стажуванні в Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie (Краківський економічний університет) та науково-практичній конференції для працівників ЗВО.

Дати проведення:10 вересня – 28 вересня.

Дедлайн подачі заявок: 5 вересня.

 Запрошуємо професорсько-викладацький склад взяти участь в міжнародній програмі підвищення кваліфікації «Участь в міжнародних проектах, гранти ЄС в сфері освіти для партнерів з країн, що не входять в ЄС», Брюссель, Бельгія.

Дедлайн подачі заявок: 10 серпня.

 

 Уряд Молдови оголошує про відкриття конкурс на отримання стипендій на навчання у вишах Молдови у 2018-2019 навчальному році. Стипендіати зможуть здобути рівень магістра або бакалавра, а також навчатися в аспірантурі.

Дедлайн подачі заявок: до 13 липня.