Стажування у Словаччині!

Шановні викладачі, аспіранти, студенти! Запрошуємо Вас на стажування до Словаччини в Пан-Європейський Університет (Братислава) www.paneurouni.com за програмою «Методи підготовки та організація навчального процесу в Пан-Європейському Університеті», 12-17 грудня 2016 р., м. Братислава.

Програма складається з двох модулів:

1. Методи підготовки студентів в Пан-Європейському університеті.
  2. Організація навчального процесу.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

Загальна вартість участі у програмі, до якої входить стажування, сертифікат від Пан-Європейського університету, проживання в двохмісному номері готеля (три ночі зі сніданками), вечеря в колі друзів (14 грудня), трансфер комфортабельним автобусом згідно програми за визначеним маршрутом становить 270 євро.

Консульський збір, послуги візового центру та страхування, факультативні поїздки та екскурсії до вартості участі у стажуванні, або вартості трансферу не входять, та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції!

Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні в Пан-Європейському університеті, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 жовтня 2016 р.!

Тема листа: Стажування-грудень Братислава Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов’язкові назви, а саме:

• Заявка прізвище (учасника);
  • Паспорт прізвище (учасника).

Детальніше у «Інформаційному буклеті»