До уваги викладачів, аспірантів та студентів!

Запрошуємо усіх бажаючих пройти короткострокове стажування в Іспанії, Університет Наварри за темою «The organization of educational process and modern teaching methods at University of Navarra», м. Памплона (Наварра, Іспанія).

Тривалість стажування: 31 березня – 1 квітня 2017р.

Тривалість стажування: 31 березня – 1 квітня 2017р.

Мова стажування: англійська.

Тематика стажування:

• Презентація університету.
  • Університетська освіта та розвиток особистості.
  • Організація освітнього процесу та вільний час студентів.
  • Університетська наука.
  • Методи навчання. Презентація майстер-класів.
  • Історія і досягнення Університету Наварри.
  • Університет і мистецтво.
  • Екскурсія в Музей Університету Наварри.

Вартість участі у програмі: 585 євро (сплата послуг туроператора, підготовка та оформлення візиту).

Саме стажування – безкоштовне.

Інформація щодо загальної програми туру та необхідних документів в «Інформаційному листі»

Контактна особа: Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.