Науково-педагогічне стажування в Міжнародному університеті Шиллера

Шановні викладачі та аспіранти, запрошуємо усіх бажаючих пройти науково-педагогічне стажування на тему «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера» в Міжнародному університеті Шиллера, Париж.

Термін стажування: 18-28квітня 2017р. (108 годин)

Шановні викладачі та аспіранти, запрошуємо усіх бажаючих пройти науково-педагогічне стажування на тему «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера»в Міжнародному університеті Шиллера, Париж.

Програма стажування:

Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародномууніверситеті Шиллера.

Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду.

Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера.

Термін стажування: 18-28квітня 2017р. (108 годин)

Вартість стажування: 620 євро.

Заявкиприймаютьсядо 5 лютого 2017р.

Детальна інформація у Інформлисті