Короткострокові стипендії на навчання в Словацькій Республіці

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у відборі на короткострокове стипендіальне навчання в Словацькій Республіці.

Словацька сторона готова прийняти на часткове навчання 5 студентів та 5 стажистів і докторантів / аспірантів терміном до 10 місяців.

Заявки приймаються до 30 квітня 2017р.

Словацька сторона готова прийняти на часткове навчання 5 студентів та 5 стажистів і докторантів/аспірантів терміном до 10 місяців.

Словацька сторона забезпечує:

• безкоштовне навчання;
  • виплату стипендій;
  • проживання у гуртожитку.

Заповнена аплікаційна форма та пакет документів збираються у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії), а також в електронному форматі.

Заявки приймаються до 30 квітня 2017р.

Скановані документи у форматі PDF надсилаються на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. зазначивши у темі листа «Стипендії на короткострокове навчання в Словацькій Республіці 2017».

Аплікаційна форма