Стажування в Міжнародному університеті Шиллера, м. Гaйдельберг, Німеччина

Шановні викладачі та аспіранти, запрошуємо всіх бажаючих з 4-14 серпня 2017р. пройти науково-педагогічне стажування на тему «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера», м. Гaйдельберг, Німеччина.

Вартість участі: 630 євро.

Кінцевий термін подачі заявок: 25 травня 2017р.

Шановні викладачі та аспіранти, запрошуємо всіх бажаючих з 4-14 серпня 2017 р. пройти науково-педагогічне стажування на тему «Організація навчального процесу, інноваційні методи та технології навчання: досвід Міжнародного університету Шиллера», м. Гaйдельберзг, Німеччина.

По закінченні учасники отримують сертифікат (108 годин).

Вартість участі: 630 євро.

Кінцевий термін подачі заявок: 25 травня 2017р.

Програма стажування:

Модуль 1. Організація навчання, програми та напрями підготовки студентів в Міжнародному університеті Шиллера (36 годин).

Модуль 2. Інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду (36 годин).

Модуль 3. Інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня: унікальний досвід Міжнародного університету Шиллера (36 годин).

Детальна інформація та контакти відповідальних осіб у

«Інфолисті»

«Заявка»