Науково-педагогічне стажування в Varna University Оf Management (м. Варна, Болгарія)

Запрошуємо викладачів та аспірантів пройти науково-педагогічне стажування в Varna University Оf Management (м. Варна, Болгарія) на тему: «Педагогічна майстерність, сучасні методи викладання та інноваційні технології в освіті: досвід Varna University Оf Management».

Строк стажування: 8-18 вересня 2017 р.

Вартість участі у стажуванні: 500 євро.

Термін подачі заявок: до 20 червня 2017 р.

Строк стажування: 8-18 вересня 2017 р.

Усі учасники отримують сертифікат (108 годин).

Програма стажування

Модуль 1. Програми підготовки, організація навчального процесу та використання інноваційних технологій в Varna University Оf Management (36 годин).

Модуль 2. Сучасні методи викладання, педагогічні методи та підходи (36 годин).

Модуль 3. Організація наукової роботи та впровадження її результатів в навчальний процес (36 годин).

Одночасно зі стажуванням учасники візьмуть участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Економіка, наука, освіта: інтеграція заради розвитку», яка відбудеться в Varna University Оf Management 11-12 вересня 2017 р.

Секції:

• Економічні проблеми суспільного розвитку: макро та мікроекономічний аспекти.
  • Наука та освіта як головні чинники суспільного прогресу та економічного добробуту.
  • Менеджмент знань в системі сучасного бізнесу.
  • Перспективні інноваційні розробки: проблеми та методи комерціалізації знань.

Вартість участі у стажуванні: 500 євро.

Термін подачі заявок: до 20 червня 2017 р.

Більше детальної інформації у «Інформаційному листі»