VІ Міжнародна науково-практична конференція «Болонський процес: врядування у системі вищої освіти в контексті забезпечення якості»

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Болонський процес: врядування у системі вищої освіти в контексті забезпечення якості», яка проходитиме 7 листопада у м. Києві.

Участь – безкоштовна.

Реєстрація триває до: 3 листопада.

Напрями роботи Конференції:

- Врядування у вищій освіті в контексті автономії та відповідальності університетів.

- Розбудова національної системи забезпечення якості вищої освіти.

- Удосконалення викладання і навчання у вищій освіті.

- Професійний розвиток персоналу університетів.

Участь у Конференції візьмуть європейські експерти, члени Національної команди експертів з реформування вищої освіти, представники закладів вищої освіти України.

Участь – безкоштовна.

Реєстрація учасників триває до: 3 листопада.

Форма реєстрації