Стажування в Польщі «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University»

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у стажуванні «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University», яке буде проходити у м. Новий Сонч, Польща.

Термін стажування: з 9 по 20 січня.

Термін подачі заявок: до 25 листопада.

Термін стажування:

9-16 січня – дистанційна робота;

17-20 січня – безпосереднє стажування в університеті.

Вартість стажування: 130 євро.

Термін подачі заявок: до 25 листопада.

Детальна програма та умови участі у Інформаційному листі

Заявка на проходження стажування

Консультації за тел.: 095 105 50 66 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ірина Максименко.