Науково-педагогічне стажування на базі Економічного Університету, м. Краків, Польща

Інформуємо, що Економічний Університет (м. Краків, Польща) запрошує пройти міжнародне науково-педагогічне стажування педагогічних та науково-педагогічних працівників вишів.

Період стажування: 8-26 січня 2018р.

Заявки приймаються: до 15 грудня 2017р.

Участь у стажуванні дозволить підвищити рівень теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанувати новітні унікальні методики, набути досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, отримати можливість інформаційного обміну та розширити наукові контакти.

По закінченні стажування усі учасники отримають Сертифікат від Економічного Університету (на 108 годин).

Період стажування: 8-26 січня 2018р.

Заявки приймаються: до 15 грудня 2017р.

Детальна інформація за тел.: +380730332797.