Стипендії на навчання в Казахстані

Уряд Республіки Казахстан оголошує про виділення на 2018-2019 навч. р. 40 стипендій для студентів на навчання в закладах вищої освіти Казахстану: 30 стипендій – бакалаврат, 10 – магістратура.

Заявки приймаються до: 11 травня.

Для участі у конкурсі необхідно подати пакет документів:

• Заповнену Анкету
  • Копії документів про освіту із зазначенням предметів і отриманих оцінок. Студенти, які не отримали диплом про вищу освіту – довідку з навчального закладу разом із випискою із залікової книжки та копію шкільного атестату з додатком.
  • Медичні довідки для осіб, які виїжджають на навчання за кордон та про відсутність ВІЛ-інфекції та СНІДу.
  • Мотиваційний лист (укр. мовою).
  • Копії сторінок українського та закордонного паспортів.

Заявки приймаються до: 11 травня на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тема листа «Стипендії на навчання в Казахстані 2018».