Літня школа з вивчення англійської мови у Фінляндії

Запрошуємо студентів, викладачів та усіх зацікавлених у вивченні англійської мови на інтенсивний курс з вивчення англійської мови у Західно-Фінлянському Коледжі (м. Гуйттінен) у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик. Навчальна програма складає 25 ак. год. середнього або курс «Інтенсив».

Дати проведення: 19-26 серпня.

Дедлайн реєстрації: 5 серпня (включно).

Дати проведення: 19-26 серпня.

Дедлайн реєстрації: 5 серпня (включно).

В рамках програми є можливість пройти безкоштовне тестування на рівень володіння англійською мовою з отриманням сертифікату.

Вартість участі у програмі складає 283 євро та покриває:

• навчальну програму;
  • проживання у 2- або 3-хмісних номерах (готель коледжу);
  • дворазове харчування (окрім вихідних);
  • інтеграційно-розважальні заходи у мультикультурному середовищі.

Детальніше на сайті