Літня школа в IIASC в Італії

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в літній школі в Італії, яка проходитиме у Римській Рів’єрі з 27 липня до 3 серпня. Програма також включає практичний інтенсивний курс англійської мови.

Дедлайн реєстрації: 12 липня.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в літній школі в Італії, яка проходитиме у Римській Рів’єрі з 27 липня до 3 серпня. До участі у програмі запрошуються студенти та науковці (економіка, правознавство, політологія, міжнародні відносини, соціологія, педагогіка, історія, філософія, екологія та міждисциплінарні дисципліни), лідери  і представники організацій громадянського суспільства.

Дедлайн реєстрації: 12 липня.

Програма включає практичний інтенсивний курс англійської мови для бізнесу, а також отримання Сертифікату про участь у міжнародній освітній програмі.

Організаційний внесок: 275 євро включає:

• проживання;
  • харчування за програмою ВВ;
  • екскурсійна програма «Між небом і землею: Рим та Ватикан»;
  • освітня програма, участь у тренінгах та роздаткові матеріали;
  • культурна програма та інтергаційні вечірки;
  • сертифікат, що засвідчує участь у проекті;
  • участь у розмовному клубі з англійської мови.

Детальніше на сайті