Грант на вивчення дизайну в магістратурі в Швеції

Студенти-магістри технологічного факультету, запрошуємо вас взяти участь в конкурсі на отримання гранту на вивчення дизайну в магістратурі в Швеції. Стипендія Michael Treschow Scholarship призначена студентам, які мають диплом бакалавра в сфері дизайну та планують продовжити навчання в магістратурі в Швеції.

Дедлайн подачі заявок: 28 жовтня.

Дедлайн подачі заявок: 28 жовтня.

Сума гранту: 100,000 SEK (еквівалент близько 9 700 €)

Необхідний пакет документів:

• CV з контактною інформацією рекомендателя (ім'я, назва установи, номер телефону, електронна пошта);
  • мотиваційний лист (максимум 1 сторінка А4);
  • приклади робіт: від 1 до 4 прикладів робіт (максимум 2 сторінки А4).

Заявку можна подати онлайн

Детальніше на сайті