Міжнародний конкурс для студентів Wege Prize

Запрошуємо студентів усіх спеціальностей взяти участь в Міжнародному конкурсі для студентів Wege Prize. У центрі конкурсу – рішення складних проблем через міждисциплінарну співпрацю і створення нових рішень в економіці.

Призовий фонд від 1 000 до 15 000 $.

Дедлайн подачі заявок: 18 листопада.

Дедлайн подачі заявок: 18 листопада.

Цей конкурс пропонує знайти рішення проблеми «Як ми можемо створити економіку замкнутого циклу?». Конкурсант / команда конкурсантів повинні створити дизайн і запропонувати рішення, яке, в свою чергу допоможе вирішити проблему переходу від лінійної економічної моделі до кругової економічної моделі. Серед рішень можуть бути:

• товари;
  • сервіси;
  • бізнес / некомерційні організації.

Протягом 9 місяців і 4-х етапів конкурсу, конкурсанти виростять свої ідеї з неофіційного плану дослідження в повністю розроблене рішення, яке може бути протестовано в реальному світі.

Призи:

1-е місце – 15 000 $

2-е місце – 10 000 $

3-е місце – 5 000 $

4-е місце – 1 000 $

Заявку на участь можна подати онлайн

Подробиці на сайті