Триває прийом заявок на стипендії для наукового стажування ім. І. Виговського

Оголошено набір кандидатів на отримання головної нагороди ім. І. Виговського та проходження наукових стажувань у 2019-2020 навчальному році.

Нагорода ім. І. Виговського – це 12-місячне науково-дидактичне стажування у 6-ти польських університетах для кандидата в галузі гуманітарних наук. У рамках нагороди організатори пропонують також чотиримісячні дослідницькі стажування у 2-х польських університетах для кандидатів у галузі соціальних, точних, економічних, технічних, аграрних наук і бібліотекознавства.

Дедлайн подачі заявок: 15 січня 2019 р.

Заявки (за умови підтримки навчальним закладом) повинні містити опис заслуг та досягнень кандидата. Надсилаються на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дедлайн подачі заявок: 15 січня 2019 р.

Урочисте вручення нагороди відбувається щороку 22 травня у Варшавському університеті.

Лауреат нагороди, кандидат у галузі гуманітарних наук, отримує можливість пройти річне наукове стажування, відвідуючи по черзі 6 польських університетів, де може вести лекції на теми, пов’язані з історією або сучасністю України та регіону, польсько-українськими відносинами, а також займатися власною архівною та дослідницькою роботою.

Стажування, передбачене нагородою, дає можливість українським дослідникам, що працюють у названих галузях, пройти 4-місячне дослідницьке стажування у двох польських університетах.

Розмір щомісячної стипендії:

• 3 500 злотих: якщо лауреат або стажер має науковий ступінь доктора наук або професора;
  • 2 500 злотих: якщо лауреат або стажер має науковий титул магістра або кандидата наук.

Також забезпечуються належні умови проживання та доступ до літератури. Можливі заняття з польської мови.

Анкети кандидатів на нагороду й наукові стажування, а також правила конкурсу можна завантажити на сайті Центру східноєвропейських студій