Стипендіальна програма Stipendium Hungaricum

Запрошуємо студентство академії взяти участь в стипендіальній програмі Stipendium Hungaricum від уряду Угорщини.

Строки подання заявок: 15лютого 2019 року.

Строки подання заявок: 15лютого 2019 року.

Основною метою програми у галузі освітньої політики є підтримка інтернаціоналізації вищої освіти Угорщини та її постійного розвитку, зміцнення міжнародних зв’язків угорської академічної та дослідницької спільноти з метою покращення культурного різноманіття закладів вищої освіти. Програма також спрямована на заохочення та підтримку особистої і професійної прихильності студентства.

Детальна інформація про стипендіальну програму, умови участі, перелік необхідних документів та вимоги до кандидатів доступні за посиланням