Стажування без відриву від виробництва м. Островець, Польща

Запрошуємо викладачів економічних спеціальностей долучитись до участі в стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління», яке відбудеться на базі Вищої школи бізнесу та підприємництва 21-31 січня 2019 р., м. Островець, Польща.

Прийом заявок та матеріалів триває до: 21 січня 2019 р.

Прийом заявок та матеріалів триває до: 21 січня 2019 р.

Навчальне навантаження стажування становить 5 кредитів (150 годин).

Програма стажування:

- ознайомлення з історією розвитку університету через офіційний інформаційний портал;

- ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей в галузі економіки та управління, а також навчально-методичними матеріалами;

- підготовку тез науково-методичної доповіді за обраною проблематикою (профілем роботи здобувача);

- отримання збірника доповідей та міжнародного сертифікату про проходження стажування з підписом керівника програми стажування.

Більш детальна інформація щодо стажування – у Інформаційному буклеті