Стипендія Roland Berger Doctoral Scholarship інституту Ifo Institute (Німеччина)

Інститут Ifo Institute, Мюнхен, Німеччина, оголошує відкритим конкурс на отримання стипендії Roland Berger Doctoral Scholarship на проведення економічних досліджень.

Дана стипендія сприяє міжнародним науковим дослідженням та забезпечує інтенсивну підготовку молодих економістів.

Дедлайн подачі заявок: 15 cічня 2019 р.

Сума стипендії: 1 900 € на місяць.

Дедлайн подачі заявок: 15 cічня 2019 р.

Сума стипендії: 1 900 € на місяць (виплачується не більше 3-х років).

Завдання стипендіатів:

• робота над дослідницьким проектом в галузі емпіричної промисловості, інноваційної економіки і/або економіки оцифровки;
  • отримання ступеня PhD з економіки;
  • участь в структурованій програмі підготовки докторантів.

Вимоги до кандидатів:

• диплом магістра з економіки (бажано 2-х річне навчання в магістратурі);
  • знання теоретичних принципів економіки, релевантних емпіричних методів, прикладної економіки промисловості та інновацій;
  • відмінне володіння англійською мовою;
  • хороші знання німецької мови.

Необхідні документи (подаються в форматі pdf одним документом):

• мотиваційний лист;
  • резюме;