Президентська стипендія університету Чженчжоу, Китай

Університет Чженчжоу пропонує взяти участь в конкурсі на отримання Президентської стипендії Zhengzhou University President Scholarship для студентів на навчання в магістратурі або в аспірантурі. Стипендія надається на період 3-4 роки, залежно від тривалості навчання на програмі магістратури або аспірантури.

Дедлайн подачі заявок на:

- весняний семестр: 15 cічня 2019 р.;

- осінній семестр: 30 червня 2019 р.

Грант: часткова стипендія для студентів магістратури, повна стипендія для студентів аспірантури.

Дедлайн подачі заявок на:

- весняний семестр: 15 cічня 2019 р.;

- осінній семестр: 30 червня 2019 р.

Вимоги до кандидатів:

• висока академічна успішність;
  • вік магістрантів до 35 років, аспірантів – до 45 років;
  • для навчання на китайській мові – HSK Level 5 scored 210, англійською – IELTS – 6.5.

Документи:

• оригінали або нотаріально завірені копії дипломів китайською або англійською;
  • кандидати, що вступають до магістратури, повинні надати план навчання – 800 слів, кандидати, що вступають в аспірантуру, повинні надати план дослідження – 2000 слів китайською або англійською;
  • 2 рекомендаційні листи на китайською або англійською;
  • кандидати, програм мистецтва, повинні також надати портфоліо робіт;
  • результати тесту на рівень володіння китайською або англійською мовою;
  • оригінали або нотаріально завірена копія медогляду та аналізу крові на китайською або англійською;
  • оригінали або нотаріально завірена копія довідки про несудимість.

Подробиці і подача онлайн заявки на сайті університету