PhD або постдокторські стипендії CORE в галузі монетарної економіки та макроекономіки в Бельгії

CORE оголосив відкритим конкурс на отримання PhD або постдокторських стипендій (навчання в аспірантурі або докторантура) в галузі монетарної економіки та макроекономіки.

Навчання відбуватиметься на базі науково-дослідного інституту IMMAQ.

Дедлайн подачі заявок: 31 грудня.

Навчання відбуватиметься на базі науково-дослідного інституту IMMAQ (Institute of Multidisciplinary Research for Quantitative Modelling and Analysis).

Для участі здобувачам необхідно заповнити аплікаційну форму та підготувати пакет документів:

• CV;
  • супровідний лист;
  • опис магістерської роботи або аналогічної для кандидатів / докторантів дисертації та результати досліджень;
  • дисертаційний проект для аспірантів / дослідницький проект для кандидатів;
  • опис майбутнього шляху до кар'єри.

Дедлайн подачі заявок: 31 грудня.

Детальніше про CORE PhD or Postdoctoral Fellowship на сайті