Стипендії та бази для досліджень – виші Коїмбрської групи запрошують молодих науковців

Університети Коїмбрської групи запрошують молодих науковців пройти короткострокове стажування на базі закордонного вишу. В межах програми дослідники отримуватимуть стипендію, а також зможуть продовжити наукову роботу, розпочату у своєму закладі.

Термін подачі заявки: до 31 березня.

Термін подачі заявки: до 31 березня.

Претенденти мають працювати у закладі вищої освіти та мати постдокторський або еквівалентний рівень.

Університети Коїмбрської групи:

• Будапештський університет ім. Лоранда Етвеша (Угорщина)
  • Гранадський університет (Іспанія)
  • Ґрацький університет ім. Карла і Франца (Австрія)
  • Гайдельберзький університет Рупрехта-Карла (Німеччина)
  • Ясський університет ім. А.Й. Кузи (Румунія)
  • Левенський католицький університет (Бельгія)
  • Падуанський університет (Італія)
  • Університет Пуатьє (Франція)
  • Саламанкський університет (Іспанія)

Заявку можна подати лише в один з університетів Програми.

Під час подачі анкети кандидат вказує ім'я та контакти академічного керівника в закордонному університеті. Він має підтвердити готовність контролювати роботу кандидата у період стажування.

Аплікаційна форма (заповнюється англійською мовою).

Лист-підтвердження про отримання онлайн-заявки надійде протягом 2-х тижнів. Якщо у цей термін кандидат не отримає такого листа, він має написати на електронну адресу офісу Коїмбрської групи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не пізніше 15 квітня.

Докладна інформація про Програму, розмір стипендій та термін стажування за посиланням