Європейський форум Alpbach

Студентство академії запрошують до участі в європейському форумі Alpbach, який пройде в австрійських Альпах.

У 2019 тема форуму – свобода і безпека.

Дедлайн подачі заявок: 29 березня.

У 2019 році тема форуму – свобода і безпека.

Організатори надають базову стипендію – 1 400 € на весь період заходу. Також є можливість отримати додаткову стипендію (residence scholarship) на оплату проживання (30 € в день) або повну стипендію (full scholarship), яка оплатить проживання (30 € в день) і також харчування (17 € в день).

У заявці в пункті «subsidy» необхідно вказати на яку стипендію ви претендуєте, пояснити своє фінансове становище і завантажити документи, що підтверджують ваше фінансове становище (грант на навчання, посібник).

Типи стипендій – basic (оплата вартості реєстрації), residence scholarships (оплата вартості реєстрації та проживання), і full (оплата вартості реєстрації, проживання та харчування).

Вимоги до кандидатів:

• вік до 30 років;
  • володіння англійською мовою.

Дедлайн подачі заявок: 29 березня.

Подробиці на сайті