Конкурс на проходження 4-тижневого стажування для студентів УІПА у м. Вюрцбург, Німеччина

Українська інженерно-педагогічна академія та Ingenieurburo Koberlein, м. Вюрцбург, Німеччина оголошують конкурс для студентів на проходження 4-х тижневого стажування у рамках двосторонньої угоди між нашими установами.

Стажування проходитиме на базі Ingenieurburo Koberlein, м. Вюрцбург, Німеччина.

Дедлайн подачі заявок та документів: 1 квітня.

Стажування проходитиме на базі Ingenieurburo Koberlein

м. Вюрцбург, Німеччина.

Тривалість стажування: робочий час 38 годин на тиждень.

Стажерам покривають оплату в розмірі 450 євро (на загальний термін 4 тижні) та безоплатне проживання.

Власні витрати: проїзд у дві сторони Харків – Вюрцбург – Харків, страхування на період стажування, особисті витрати та харчування, віза (якщо не має біотметричного закордонного паспорту).

Вимоги до кандидатів:

• студенти III-IV курсу (бакалаври) та V курсу (магістри) факультетів енергетики, енергозберігаючих технологій і автоматизації енергетичних процесів; комп`ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті;
  • володіння англійською або німецькою мовою (розмовний рівень).

Для здобуття права на стажування студентам необхідно до 1 квітня (включно) надати до Навчально-наукового центру довузівської підготовки, інноваційних освітніх технологій та академічної мобільності УІПА (101 кімн./гол.к.) пакет документів (англійською мовою):

• резюме/СV у форматі Europass ;
  • фотокопію закордонного паспорту;
  • лист-рекомендацію від завідуючого випускаючої кафедри;
  • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).