Студенти УІПА можуть поборотися за оплачуване віддалене стажування в компанії Shamayev Law (США)

Shamayev Law (Майамі, США) пропонує студентам академії з високою успішністю оплачуване стажування на віддаленій основі. Компанія шукає співробітників для віддаленої роботи в сфері маркетингу, SEO, web design.

Дедлайн відправки резюме: 1 червня.

Дедлайн відправки резюме: 1 червня.

Сфери діяльності:

- SEO

- Web. дизайн і графіка

- Додатки Фейсбук, Інстаграм, ВКонтакте (реклама і просування)

- Маркетолог – аналіз ринку і новиe стратегії

Маркетолог. Аналіз ринку

- Організація процесу планування продажів

- Розробка і реалізація маркетингових планів

- Розробка, реалізація, контроль проведення промо-заходів в каналах

- Знання теоретичних і практичних основ маркетингу

- Розробка і реалізація заходів з метою збільшення продажів, оцінка їх ефективності

- Ведення та розвиток соціальних мереж (Facebook, ВКонтакте, Instagram)