Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Студентство академії може подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. В межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії.

Прийом заявок триває до: 19 липня.

Прийом заявок триває до: 19 липня.

Заявки потрібно подавати через онлайн-форму

Для участі у програмі претенденти надсилають:

1. копію документа, який посвідчує особу;

2. копію документа про попередній рівень освіти (із транскрипцією за наявності);

3. мотиваційне есе;

4. рекомендаційний лист;

5. медичну довідку про стан здоров’я (СНІД, флюрографія);

6. довідку про відсутність судимості;

7. лист-запрошення від казахського вишу (за наявності).

Кандидати, які претендують на навчання за рівнем доктора філософії, додатково подають обґрунтування теми дослідницької роботи, а також міжнародний сертифікат, що підтверджує рівень володіння іноземною мовою (англійською, німецькою або французькою).

Ознайомитися з переліком вишів-учасників стипендійної програми, покроковою інструкцією для подачі документів, а також сертифікатами, що підтверджують знання іноземних мов, можна за посиланням