Педпрацівників запрошують на стажування в Економічний Університет Кракова

Педагогічних і науково-педагогічних працівників академії запрошують пройти міжнародне стажування в Економічному Університеті Кракова (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie).

Дати проведення: 9-27 вересня.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Дати проведення: 9-27 вересня.

Модулі стажування:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методи викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі ( дистанційний онлайн – курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти у Європі (3-денний виїзний модуль).

Усі учасники отримають сертифікат на 120 годин.

Вартість участі: 285 євро (входить безпосередньо стажування, сертифікат, проживання, сніданки, екскурсії).

Деталі у Інформаційному листі